Знайдіть суму перших семи членів геометричної прогресії (cn) якщо c3=24, c8=768


Ответы на вопрос

Отвечает Шибанов Дима.

Ответ:

s=127

Объяснение:

q=2

c1=6

S7=b1(q^n -1)/q-1

S7=6(2^7 -1)/6=127