Помогите пж!!!! Доведітьть тотожнісь c²(c-2)-10c(c-2)+25(c-2)=(c-2)(c-5)². ​


Ответы на вопрос

Отвечает Корнеева Виктория.

Ответ:

внизу

Объяснение:

розкриємо дужки:

с³-2с²-10с²+20с+25с-50= (с-2)(с²-10с+25)

потім, дорозкриємо другі:

і вийде:

с³-2с²-10с²+20с+25с-50= с³-2с²-10с²+20с+25с-50

якщо обидві частини рівні, то тотожність доведено.