Різниця арифметичної прогресії дорівнює 7, а шостий член прогресії дорівнює 127. Знайти перший член

прогресії. *​

Ответы на вопрос

Отвечает Ілюк Вова.

Ответ:

a1 = 92

Объяснение:

а6 = а1 + 5d

a1 + (5 × 7) = 127

a1 + 35 = 127

a1 = 92

Дай коронку ПЖ

Отвечает Позывной Данил.

Ответ:

a1 =92

Объяснение:

a6=127

d=7

an=a1+d(n-1)

a6=a1+5d

a1=a6-5d=127-35=92