Розв'яжіть рівняння 3х+6=2(2х-7)-х


Ответы на вопрос

Отвечает Хмельницкий Саша.

Ответ:

коренів немає

Объяснение:

1) розкриємо дужки.

3х+6= 4х-14-х

2) переносимо з "х" в одну сторону, інше - в іншу, міняючи при цьому знак на протилежний.

6 = -14

отже, коренів у рівняння немає

Отвечает Свищёва Настя.

Ответ:

-20

Объяснение:

3x+6=(4x-14)-x

3x-4x+x=-14-6

0x=-20

x=-20