Помогите пж даю 40 баллов Якщо знаменник геометричної прогресії дорівнює 1/2 , а другий член

дорівнює 8, то перший член послідовності дорівнює​

Ответы на вопрос

Отвечает Худобчонок Максим.

Ответ:

16

Объяснение:

q=\frac{1}{2}; b2=8; b2=b1*q; b1=\frac{b2}{q}\\ b1=\frac{8}{\frac{1}{2} }=16