Розв'яжіть графічно систему двох лінійних рівнянь із двома змінними: (x+2y-4=0, -2x+5у —10 = 0;


Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко София.

Ответ:

Умножим первое уравнение на 2, получим:

{2х+4у=8 и -2х+5у=10 сложим их почленно:

9у=18: у=2; Найдем х

х+2•2-4=0; х=0

Ответ: х=0; у=2