Яким має бути значення аргументу щоб значення функції y=2х-3 дорівнює 5? (а) -1 (б) 4 (в) 7


Ответы на вопрос

Отвечает Филипенко Женя.

Ответ:

(б) 4

Объяснение:

значення функції — у

значення аргументу — х

а) y=2*(-1)-3

y=-5

б) y=2*4-3

y=5

в) y=2*7-3

y=11

Отвечает Шелест Юра.

Ответ:

\boxed{otvet:b(4)}

Объяснение:

Дана функция:

y=2x-3 [f(x)=2x-3]

  • При аргументе -1:

       f(-1)=-1*2-3=-5

  • При аргументе 4:

       f(4)=4*2-3=5

  • При аргументе 7:

       f(7)=7*2-3=11