СРОЧНО ПОМОЖІТЬ Які з даних точок: А(0;0), В(-4;0), С(-4;16), D(1;-3) належать графіку функції

y=x*x-4x * A i B A i D A i C тільки А

Ответы на вопрос

Отвечает Вагилевич Іванна.
Ответ: A i D
Объяснение: у= 0×0-4×0=0
у=1×1-4×1=-3