Складіть квадратне рівняння корені якого дорівнюють 2 і -3


Ответы на вопрос

Отвечает Петров Матвей.

Объяснение:

по теореме виета

х1+х2=-b

x1x2=c

2-3=-1 → b = 1

2*(-3)=-6→ c = -6

х²+х-6=0