Варiант 2 1. Розв'яжіть графічно системи рівнянь 1) (2x – Зу = 6, 1 x-y= 0; 2. Скільки розв'язків

має система рівнянь 1) x - 4y = 1, (2x – 8y = 3;Допоможіть, будь ласка, через 10 хв потрібно здати:)​

Ответы на вопрос

Отвечает Дёмина Диана.

№2

х-4у=1                                                               2х-8у=3    

-4у=-х+1                                                            -8у=-2х+3

у=0,25х-1                                                           у=0,25х-0,75

дана система не має жодних розв'язків, тому що іх линейни функції у=kx+b має спильни  коєффіциент k, але різний b