Знайдіть 9 член арефметичної прогресії -5 -3 -1


Ответы на вопрос

Отвечает Гмызин Сава.

Объяснение:

-5;\ -3;\ -1;\ ...\ \ \ \ a_9=?\\d=a_2-a_1=-3-(-5)=-3+5=2.\\a_9=a_1+8d=-5+8*2=-5+16=11\\a_9=11.

Ответ: a₉=11.