У=-4х+3 знайти значення у , яещо значення аргументу -1​


Ответы на вопрос

Отвечает Калинин Юрий.

y=-4x+3, x=1

y= -4*(1)+3 = -4+3 = -1.

Отвечает Левицький Святослав.

Объяснение:

У= - 4Х+3

Х= - 1

У= - 4×(-1)+3=4+3=7