Обчисліть масу калій гідроксиду, який утвориться при взаємодії калію масою 78 г, що містить 10%

домішок з водою.

Ответы на вопрос

Отвечает Левашов Даня.

Відповідь:

102,2 (г)

Пояснення:

Дано:                          Розв'язок:

m(K)=78                     71.2                    X

з домішками ;            2 K +2 H2O= 2KOH + H2

W(домішок)=10%;       2*39                2*56

m(KOH)=?  ;                 m(K)=78-78/100*10=71.2 (г)

                                    X=m(KOH)=71.2*2*56/2/39=102.2 (г)

             Відповідь:102.2 (г)