Розв'яжіть неповні квадратні рівняння. 5 x²+ 8X = 0; 2х²-50=0 ;х² +36=0.​


Ответы на вопрос

Отвечает Чащина Таня.

1) 5x² + 8х = 0

х(5х + 8) = 0

х = 0 або

5х + 8 = 0

5х = -8
х = -8/5 = -1,6


2) 2х² - 50 = 0

2(х² - 25) = 0

х² - 25 = 0

х² = 25
х= 5 або х = -5


3) х² + 36 = 0

х² = -36

Коренів немає так як х² > 0