Срочно пойжалустоо Напишіть рівняння дотичної до графіка функції y = x2 + 2x - 3 у точці хо = 0


Ответы на вопрос

Отвечает Нам Ксения.

y=x²+2x-3    x₀=0 ⇒ y(x₀)=0²+2×0-3=-3

Шукаємо похідну функціхї

y'=(x²)'+(2x)'-(3)'=2x+2

y'(0)=2×0+2=2

рівняння дотчиної буде

у=у(х₀)+у'(x₀)(x-x₀)=-3+2(x-0)=2x-3

Посилання, де ти можешь навчитися обчисляти похідну:

https://formula.co.ua/uk/content/derivative.html