Функцію задано формулою y=-5x+7 знайдіть значення x, якщо y=-3.


Ответы на вопрос

Отвечает Алиева Камилла.

\displaystyle\bf\\y=-5x+7\\\\y=-3\\\\-3=-5x+7\\\\5x=7+3\\\\5x=10\\\\x=10:5\\\\\boxed{x=2}

Отвечает Марчев Макс.

Ответ:

х=2

Объяснение:

якщо y=-3, то -3=-5x+7

5х=7+3

5х=10

х=2