Складіть зведене квадратне рівняння,корені якого дорівнюють - 7 і - 1


Ответы на вопрос

Отвечает Балакина Милана.

Ответ:

x^2+8x+7=0

Объяснение:

x^2+px+q=0; p=-(x_1+x_2); q=x_1x_2

x_1=-7; x_2=-1;

p=-((-7)+(-1))=-(-8)=8

q=(-7)*(-1)=7

x^2+8x+7=0