Складіть зведене квадратне рівняння корені якого дорівнюють 5 і (-3)


Ответы на вопрос

Отвечает Лешків Юра.
X1 = 5 ;
x2 = - 3 

(x - 5) * ( x + 3) = x^2 + 3x - 5x - 15 = x^2 - 2x - 15.