Якщо через х га поставити площу меншою з двох ділянок то твердження сума площ двох двох ділянок 24

га причому площа однієї з них А4 утричі більша за площу другої запишіть у вигляді рівняння

Ответы на вопрос

Отвечает Цаллагова Сабина.

Ответ: 3x+x=24 га - запис данної задачі у вигляді рівняння.

х=6 га - площа меншої ділянки;

3x=3*6=18 га - площа більшої ділянки.

Объяснение: