Будь ласка допоможіть!!! Якщо через х га позначити площу меншої з двох дiлянок, то твердження"

Сума площ двох ділянок дорівнює 24га, причому площа однієї з них утричи більша за площу другоï" запишиться у вигляді рівняння так ( запишіть рівняння та розв'яжіть цого).

Ответы на вопрос

Отвечает Решетняк Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

x - площадь меньшего участка.

3x - площадь большего участка.

x+3x=24

x=24/4

x=6 га - площадь меньшего участка.

3·6=18 га - площадь большего участка.

Ответ: 6; 18.