Х+у=4 4х-у=1 розвяжіть систему лінійних рівнянь способом підстановки​


Ответы на вопрос

Отвечает Нужненко Макар.

Ответ:

(x;y)=(1;3)

Объяснение:

\displaystyle \left \{ {{x+y=4,} \atop {4x-y=1;}} \right. \Leftrightarrow \left \{ {{y=4-x,} \atop {4x-y=1;}} \right. \Leftrightarrow \left \{ {{y=4-x,} \atop {4x-(4-x)=1;}} \right. \Leftrightarrow\left \{ {{y=4-x,} \atop {4x-4+x=1;}} \right. \Leftrightarrow\left \{ {{y=4-x,} \atop {5x=5;}} \right. \Leftrightarrow \left \{ {{y=4-1=3,} \atop {x=\frac{5}{5} =1}} \right.