Функцію задано формулою у = - 1/2х - 3. Знайти значення аргументу, при якому значення функції

дорівнює 4.

Ответы на вопрос

Отвечает Жумагали Фархат.
Відповідь
х=-14
Пояснення:
4=-1/2х-3
1/2х=-3-4
х=-14