Укажіть значення функції y=-2x+3 якщо аргумент дорівнює -2


Ответы на вопрос

Отвечает Жаркынбек Дауіржан.

Ответ:

7

Объяснение:

у (х)= -2х+3, х=-2:

у(-2)=-2*(-2)+3=4+3=7