Периметр прямокутника дорівнює 32 см, а одна з його сторін в 3 рази більша за другу. Знайти

сторони прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Сафина Динара.

Відповідь:


4см, 12см

пояснення:

нехай одна сторона дорівнює х, тоді друга буде 33х

Р=2(х+3х)

2×4х=32

х=32÷8

х=4

одна сторона дорівнює 4см, друга 12см