Розв’яжіть рівняння 10х – 8 = 12х + 18: варіанти відповідей а) 2 б) -3 в) 13 г) -13


Ответы на вопрос

Отвечает Петрусь Олександр.

Ответ:

г

10x-8=12x+18

10x-12x=18+8

-2x=26

-x=26/2

-x=13

x=-13