Срочно прошу!!!!!! скласти рівняння дотичної до графіка функції f(x) = x^2 - 3x в точці x0=2


Ответы на вопрос

Отвечает Гончарова Яна.

уравнение касательной

\displaystyle y=f(x_0)+f`(x_0)(x-x_0)

\displaystyle f(x)=x^2-3x; x_0=2\\\\f(2)=2^2-3*2=4-6=-2\\\\f`(x)=2x-3\\\\f`(2)=2*2-3=1\\\\y=-2+1(x-2)=-2+x-2=x-4