Чому дорівнює корінь рівняння (45/60)^х * (15/9)^х=16/25


Ответы на вопрос

Отвечает Просол Богдан.

Ответ:

(45/60)^х*(15/19)=16/25;

^(3/4)^(15/9)^=16/25;

(3/4)^(5/3)^=16/25