Не виконуючи побудови,знайдіть координати точок перетину графіка функції з осями координат. y=6x-2

СРОЧНО ПЖ

Ответы на вопрос

Отвечает Чуферидзе Алёна.

Ответ:  (1/3;-2)

Объяснение:

Не виконуючи побудови,знайдіть координати точок перетину графіка функції з осями координат. y=6x-2

------------------

при у=0

6х-2=0

6х=2

х=1/3 - координата пересечения с осью Ох

------------------

при х=0

у=6*0-2

у=-2 -координата пересечения с осью Оу