Один із коренів квадратного рівняння дорівнює 3 , знайти другий корінь рівняння: х²-2х-3=0?​


Ответы на вопрос

Отвечает Мирошниченко Лера.

 {x}^{2}   - 2x - 3 = 0 \\ x_1 = 3 \\  \\ x_1 + x_2 = 2 \\ x_2 = 2 - 3 \\ x_2 =  - 1