З рівняння 3х+4у=12 виразіть змінну у через х СРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Женя Сенько.

Ответ:

y = 3 - 0,75x

Объяснение:

\displaystyle 3x+4y=12\\\\4y = 12-3x\\\\y = 3-\frac{3}{4} x\\\\y = 3-0.75x