Не розв'язуючи рівняння знайдіть суму і добуток його коренів x²-5x+4=0 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Yermakov Artemik.

Ответ:

  x^2-5x+4=0

По теореме Виета имеем   x_1+x_2=5\ \ ,\ \ x_1\cdot x_2=4\ .