Розв'яжіть рівняння (х+2)2=4х+5 Варіанти відповідей: 1;-1 1 √5;-√5 Коренів немає


Ответы на вопрос

Отвечает Пархоменко Мила.

\displaystyle\bf\\(x+2)^{2} =4x+5\\\\x^{2} +4x+4=4x+5\\\\x^{2}+4x-4x=5-4\\\\x^{2} =1\\\\x_{1,2} =1\\\\x_{1} =-1 \  \ ; \  \ x_{2} =1\\\\Otvet: \ -1 \  \ ; \  \ 1

Отвечает Романова Карина.

Ответ:

1;  -1

Объяснение:

(х+2)²=4х+5

х²+4х+4-4х-5=0

х²-1=0

х²=1;  х=1;  х=-1