Укажіть вісімнадцятий член арифметичної прогресії (an), якщо а1 = 70; d = -3. 19 –16 -19 16


Ответы на вопрос

Отвечает Каримов Василий.

Ответ:

19

Объяснение:

a₁=70; d=-3

По формуле n-го члена aₙ=a₁+(n-1)d

a₁₈=a₁+(18-1)d=70+17·(-3)=70-51=19