Не виконуючи побудови, знайдіть координати точки перетину графіків функцій: y=3x-2 та y=2x-3


Ответы на вопрос

Отвечает Чернов Андрей.

3x - 2 = 2x - 3

x + 1 = 0

x = -1

тоді y = 3*(-1) - 2 = -5

точка перетину графіків (-1;-5)