Зведене квадратне рівняння два корені: Х1=-12, X2= 5. Складіть це рівняння: х2 х = ПОЖАЛУЙСТА!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Рысь Даня.

За теоремою Вієта:

х1 + х2 = -b

х1х2 = с

Тоді х1 + х2 = -12 + 5 = -7

-b = -7

b = 7

x1 * x2 =-12 * 5 = -60.

Тоді с = -60.

Нехай а = 1, тоді використовуємо теорему Вієта без ділення на коефіцієнт а.

Маємо рівняння х^2 + 7х - 60 = 0