ФУНКЦІЮ ЗАДАНО ФОРМУЛОЮ y=4x-2значення аргументу,при якому значення функції дорівнює:0;2;-7.​


Ответы на вопрос

Отвечает Козин Вадим.

Відповідь:4х-2=0, 4х=2, х=2:4, х=0,5

4х-2=2, 4х=2+2, 4х=4, х=4:4=1

4х-2=-7, 4х=-7+2, 4х=-5, х=-5:4 =1,25

Пояснення: