З повною відповідью Чому дорівнює похідна функції (x↑2 + 1)(x↑3 - 2)? варіанти відповідей: А) 5х

4 +3х 2 -4х Б) 5х 3 +3х 2 -4х В) 5х 4 +3х 3 -4х Г) 5х 4 -3х 2 -4х

Ответы на вопрос

Отвечает Шкуренкова Марина.

Ответ:

А)5x⁴+3x²-4x

Объяснение:

(u*v)'=u'v+uv'

(xⁿ)'=n*xⁿ⁻¹

((x² + 1)(x³ - 2))'=(x² + 1)'(x³ - 2)+(x² + 1)(x³ - 2)'=2x*(x³ - 2)+3x²*(x² + 1)=

2x⁴-4x+3x⁴+3x²=5x⁴+3x²-4x