Рівняння x2+kx+p=0 має корені 2і4 знайдіть значення виразу k:p


Ответы на вопрос

Отвечает Созаева Лейла.

Ответ:

Объяснение:воспользуемся теоремой Виета

х1*x2=p

x1+x2=-k

-k=2+4=6

k=-6

p=2*4=8

k÷p=-6/8=-3/4