Добуток двох натуральних чисел дорівнює 135. Знайдіть ці числа якщо одне з них на 6 менше від

іншого. Пожалуста СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Павлишак Мар'яна.
9 и 15
Объяснение:
Перше число х, тодi друге x+6
рiвняння
(x+6)х=135
X^2+6х-135=0
D=36+540=576
Корень из D=24
X1=(-6+24)/2=9
X2=(-6-24)/2=-15
Так как добуток додатне число, то x2 не задовольня
Перше число 9, друге 9+6=15
Перевiрка 9×15=135