1). { - 5х + у = 15 5х - 2у = - 35


Ответы на вопрос

Отвечает Суп Адам.

Ответ:

x = 1, y = 20

Объяснение:

\left \{ {{-5x+y=15} \atop {5x-2y=-35}} \right. \\\left \{ {{y=15+5x} \atop {5x-2(15+5x)=-35}} \right. \\\left \{ {{y=15+5x} \atop {5x-30-10x=-35}} \right. \\5x-30-10x=-35\\-30-5x=-35\\-5x=-35+30\\-5x=-5\\x=1  = > y=20

Отвечает Гуща Настя.

Ответ:

{ - 5х + у = 15

{ 5х - 2у = - 35

Додамо 1 рівняння до 2 рівняння

буде

-у = - 20

у = -20 : (-1)

у = 20

Значення у підставляємо в любе рівняння, наприклад друге

5х - 2у = - 35

5х - 2•20= - 35

5х - 40 = - 35

5х = - 35 + 40

5х = 5

х = 5 : 5

х = 1

Відповідь ( 1 ; 20 ).