Знайди середнє арифметичне чисел 1,6 і 2,8​


Ответы на вопрос

Отвечает Низамов Никита.

Ответ:

-9.3; 2)-0.6 .

Пошаговое объяснение:

Для знаходження середнього арефметичного числа потрібно:

1. Скласти всі числа:1) 8.5 + (-26.8) + (-9.6) = -27.9; 2) 17.7 + (-13.2) + (-6.3) = -1.8.

2. Поділити отримане число на кількість чисел :1) -27.9 ÷ 3=-9.3; 2) -1.8 ÷ 3 = -0.6 .