Серед 20 робітників є 7 мулярів. Скількома способами можна скласти бригаду з 5 робітників так, щоб

до неї входило рівно 2 муляри? 1. 5860 2. 6541 3. 7495 4. 9212

Ответы на вопрос

Отвечает Свешникова Елизавета.

С²7 можна вибрати 2 мулярiв з 7 мулярiв;

С³13 можна вибрати iнших 3 робiтникiв з 13 робiтникiв;

С²7*С³13=7!/(7-2)!*2! * 13!/(13-3)!*3!=

7*6*5*4*3*2*1/5*4*3*2*1*2*1 * 13*12*11*10*9*8*7*6*5*4*3*2*1/10*9*8*7*6*5*4*3*2*1*3*2*1=7*6/2 * 13*12*11/3*2=7*3 * 13*2*11=21*286=6006.

Вiдповiдь: 6006 способами.