Розв'язування систем рівнянь способом додавання 3x-8y=18 -3x+4y=-6


Ответы на вопрос

Отвечает Югрин Даниил.

+\left \{ {{3x-8y=18} \atop {-3x+4y=-6}} \right. \\3x-8y+(3x+4y)=18+(-6)\\3x-8y-3x+4y=18-6\\-4y=12/:(-4)\\y=-3\\\\3x-8*(-3)=18\\3x+24=18\\3x=18-24\\3x=-6/:3\\x=-2\\\\\left \{ {{x=-2} \atop {y=-3}} \right.= > (-2;-3)

Ответ: (-2; -3)