Які координати точок перетину графіка рівняння 2х - 5y =10 з осями координат? Ну оооочень

срочно!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Пузанов Захар.

Ответ:

ОХ (0; -2) ОУ (5; 0)

Объяснение:

2х - 5у = 10

перетин ОХ: х = 0

0 - 5у = 10

у = -2

(0; -2)

перетин ОУ: у = 0

2х - 0 = 10

х = 5

(5; 0)