Знайдіть корінь рівняння (х -12)(x +2) - (x-3)(x+3) = 5.


Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёва Анна.

Ответ:

Объяснение:

(х -12)(x +2)-(x-3)(x+3)=5

x²-10x-24-x²+9=5

-10x=5+15

x=-20/10

x=-2

Ответ: x=-2.