Чи є пара розв'язком рівняння2х+у=7 (3;-5) (7;-1)​


Ответы на вопрос

Отвечает Дедов Ярослав.

Ответ:

ні ця пара не є розв'язком рівняння

Отвечает Умрихин Ярослав.

Ответ:

а) ні

б) ні

Объяснение:

Щоб пара була розв'язком рівняння, треба подставити замість x та y відповідні значення (x;y) (перше число завжди позначає х, друге - у)  і повинні отримати правильну рівність:

а) 2*3+(-5)= 6-5=1; 1\neq7

б) 2*7+(-1)=14-1=13; 13\neq7