Знайдіть суму та добуток коренів рівняння 2х2+5х+2=0


Ответы на вопрос

Отвечает Байманов Тыныс.

\displaystyle\bf\\2x^{2} +5x+2=0\\\\Teorema \ Vieta \ :\\\\x_{1} + x_{2} =-\frac{5}{2} \\\\\boxed{x_{1} + x_{2} =-2,5}\\\\x_{1} \cdot x_{2} =\frac{2}{2} \\\\\boxed{x_{1} \cdot x_{2} =1}

Отвечает Какенов Мади.

Ответ:

Сума коренів рівняння — -2,5

Добуток коренів рівняння — 1

Объяснение:

Спочатку знайдемо корені рівняння —

2х² +  5х + 2 = 0

2х² + 4х + х + 2 = 0

2х(х + 2) + х + 2 = 0

(х + 2)(2х + 1) = 0

___________________

х₁ + 2 = 0      2х₂ + 1 = 0

х₁ = 0 - 2       2х₂ = 0 - 1

х₁ = -2           2х₂ = -1

                    х₂ = -1 ÷ 2

                    х₂ = -0,5

Сума коренів рівняння — -2 + (-0,5) = -2 - 0,5 = -2,5

Добуток коренів рівняння — -2 × (-0,5) = 1