У шкільній їдальні учнів можна розсадити по чотири за столом. Яку найменшу кількість столів

займуть учні першого класу, якщо у ньому навчається 25 учнів?

Ответы на вопрос

Отвечает Занковец Максим.

Відповідь:

7 столів.

Пояснення:

Розділимо кількість учнів у класі на ту кількість, яку можно посадити за один стіл:

25 / 4 = 6,25

Отримаємо: за 6 столами можно посадити 6 × 4 = 24 учня. Ще знадобиться 1 стіл для 25 - 24 = 1 учня. Побрібно 6 + 1 = 7 столів.