Дві третіх учнів класу захоплюються футболом і три четвертих учнів класу -тенісом . Яка найменша

частка учнів цього класу захоплюєтся одночасно фут болом і тенісом?

Ответы на вопрос

Отвечает Гаевец Сергей.
5/12 учнів захоплюються і футболом і тенісом

Якщо, 2/3 учнів захоплюються футболом, то 1/3 не захоплюється
Якщо 3/4 учнів захоплюються тенісом, то 1/4 не захоплюється
Тобто:
2/3-1/4=8/12-3/12=5/12
Також 3/4-1/3=9/12-4/12=5/12