Обчисліть роботу сили F при розтягуванні пружини на 8 см, якщо при розтягуванні пружини на 1см

потрібна сила 4 Н

Ответы на вопрос

Отвечает Танкович Вова.

Відповідь:

32 Ньютона

Пояснення:

F₁=4 Н

x₁=1см

x₂=8см

F₂-?

________________________________________________________

За законом Гука F=-kx

F₁ = -kx₁

-k = F₁ : x₁

-k = F₁ : x₁

-k = 4 * 1 = 4

F=-kx

F₂=-kx

F₂= 4 * 8 =32 (Н)